MANUFACTURER COUPON
Yoplait®

SAVE $1.50 ON TWO

Yoplait®

when you buy TWO PACKS any variety Yoplait® Yogurt Multipack (Includes 8-Pack Fridge Pack, 4-Pack Fridge Pack, Beverage, *

Exp. Aug 14, 2021

Clip Coupon

Terms & Conditions

*Go-GURT®, Go-GURT® Dunkaroos™, Kids® Cup Yogurt 8CT, Trix® Yogurt 8CT, OR Oui™ by Yoplait® 2CT OR 4CT). Void if altered, copied, sold, purchased, transferred, exchanged or where prohibited or restricted by law. One coupon per purchase of specified product(s). Good only in USA, APOs & FPOs. CONSUMER: No other coupon may be used with this coupon. Consumer pays any sales tax. RETAILER: General Mills will reimburse you the face value of this coupon plus handling if submitted in compliance with our redemption policy. Copy available upon request. Cash value 1/100 cent. Send to GENERAL MILLS 8, NCH Marketing Services, P.O. Box 880001, El Paso TX 88588-0001 or an authorized clearinghouse. ©Yoplait USA, Inc.

Qualifying Products
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
32 Oz. - 16-Pack
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
32 Oz. - 16-Pack - Raspberry & Rainbows
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
32 Oz. - 16-Pack - Raspberry & Rainbows
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
$3.95/Ea. $1.98/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
16 Oz. - 8-Pack
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
$2.69 2/$4.00/Ea. $2.00/Per pound
20 Oz. - 4-Pack
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
20 Oz. - 4-Pack
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
20 Oz. - 4-Pack
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
20 Oz. - 4-Pack
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
$5.49/Ea. $4.39/Per pound
48 Oz. - 8-Pack
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
48 Oz. - 8-Pack
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
48 Oz. - 8-Pack
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
48 Oz. - 8-Pack
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
$4.99/Ea. $1.66/Per pound
Out of Stock
7 Oz. - 2-Pack
$4.49/Ea. $10.26/Per pound
7 Oz. - 2-Pack
$4.49/Ea. $10.26/Per pound
$4.49/Ea. $10.26/Per pound