Family Snacks
Beverages
Dairy
Grocery
Health & Beauty Care
Produce
Avg. Wt. 0.4 lb.
|
each
( Avg Wt: 0.4 lbs )
|
|
$3.00/Per pound
|
each
|
|
$3.90/Per pound
|
each
|
|
$9.99/Per pound
|
each
|
|
$0.69/Each
|
each
|
|
$4.00/Per pound
|
each
|
|
$4.44/Per pound
|
each
|
|
|
each
|
|
$7.45/Per pound
|
each
|
|
$6.70/Per pound
|
each
|
|
$3.76/Per pound
|
each
|
|
$22.80/Per pound
|
each
|
|
$10.82/Per pound
|
each
|
|
$10.82/Per pound
|
each
|
|
$3.56/Per pound
|
each
|
|
$3.56/Per pound
|
each
|
|
$3.56/Per pound
|
each
|
|
$1.33/Per pound
|
each
|
|
$1.33/Per pound
|
each
|
|
$1.33/Per pound
|
each
|
|
$2.69/Per pound
|
each
|
|
$2.69/Per pound
|
each
|
|
$2.69/Per pound
|
each
|
|
$2.69/Per pound
|
each
|
|
$6.54/Per pound
|
each
|
|
$5.45/Per pound
|
each
|
|
$5.45/Per pound
|
each
|
|
$8.00/Per pound
|
each
|
|
$7.00/Per pound
|
each
|
|
$14.24/Per pound
|
each
|
|
$17.89/Per pound
|
each
|
|
$15.31/Per pound
|
each
|
|
$17.99/Per pound
|
each
|
|
$18.64/Per pound
|
each
|
|
$8.65/Per pound
|
each
|
|
$8.58/Per pound
|
each
|
|
$2.86/Per pound
|
each
|
|
$2.60/Per pound
|
each
|
|
$8.65/Per pound
|
each
|
|
$5.38/Per pound
|
each
|
|
$5.38/Per pound
|
each
|
|
$4.78/Per pound
|
each
|
|
$4.10/Per pound
|
each
|
|
$5.53/Per pound
|
each
|
|
$2.49/Per pound
|
each
|
|
$2.49/Per pound
|
each
|
|
$3.98/Per pound
|
each
|
|
$1.76/Per quart
|
each
|
|
$1.76/Per quart
|
each
|
|
$1.76/Per quart
|
each
|
|
$1.76/Per quart
|
each
|
|